لطفا جهت اطلاع از موجودی ابزارآلات کیوریتسو و تخفیف های ویژه خرید ترانس با ما تماس بگیرید (ساعت ۹ الی ۱۴): ۰۹۲۱۷۵۶۹۹۲۹ - ۰۹۹۱۲۷۰۶۶۱۶

خدمات فروش و پس از فروش ترانسفورماتور

ترانسفورماتورها از دستگاه های گران قیمت انتقال برق محسوب می شوند. در صورتی که سرویس های دوره ای ترانسفورماتور نادیده گرفته شود، هر گونه خرابی این دستگاه ها هزینه بالایی در تولید و انتقال برق، و همچنین در تعمیرات ترانس بدنبال خواهد داشت. با توجه به این مورد و بر حسب شرایط مختلف بهره برداری، خرید ترانسفورماتور نو نسبت به سایر انواع ترانسفوماتور های پیشنهاد شده از طرف هایرین مارکت چندان به صرفه نیست.

هایرین مارکت فروشگاه آنلاین ترانسفورماتور، عرضه کننده انواع ترانسفورماتور با قیمت مناسب و ارزان از تولید کنندگان داخلی می باشد. متقاضیان محترم می توانند قبل از خرید انواع ترانسفورماتور با مشاوران ترانسفورماتور هایرین مارکت جهت هر گونه راهنمایی تماس بگیرند و یا بصورت آنلاین گفتگو نمایند. خدمات قابل ارئه به مشتریان محترم ما شامل: فروش ترانسفورماتور دست دوم، فروش ترانسفورماتور نو کارنکرده، فروش ترانسفورماتور بازسازی شده، فروش ترانسفورماتور ویژه، تعمیر و سرویس دوره ای ترانس، نصب ترانس، خدمات آموزشی و مشاوره ای ترانسفورماتور ، فروش به همکار و فروش تجهیزات و قطعات ترانسفورماتور می شود.


نصب ترانس
ترانس تعمیری بازسازی شده - ترانس سرقت شده

 

تعمیر ترانس
ترانس نو زیر قیمت بازار

 

مشاوره و آموزش استفاده ترانس
خرید ترانس دست دوم

 

سفارش ترانس ویژه

 

هایرین مارکت
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
Shopping cart