خرید و فروش ترانسفورماتور نو بدون کارکرد

ترانس نو زیر قیمت بازار

گهگاه پیش می آید ترانسفورماتوری خریداری می گردد ولی به علت تغییر در طرح های برقرسانی زمین های کشاورزی و یا تغییر توان درخواستی در طرح توسعه کارخانجات و غیره نصب و بهره برداری صورت نمی پذیرد. اینگونه ترانسفورماتورها معمولا پس از چند سال در بازار به فروش می رسند و چون دوره گارانتی آن به اتمام رسیده است فاقد گارانتی دو ساله تولید کننده می باشند. آریا قدرت طبرستان نمایندگی ایران ترانسفو در استان گلستان بوده و با تکنسین های مجرب خود، سعی بر عرضه ترانسفورماتور با قیمت پایین را داشته است. از این رو انواع ترانس های نو و سالم، پس از بررسی و اجرای تست های روتین عیب یابی توسط متخصصان ما، همانند تست الکتریکال و تست روغن، وارد مرحله فروش و سفارش ترانس می شوند. معمولا ترانسفورماتور های بدون کارکرد تاریخ تولید بیش از شش ماه تا دو سال دارند.

گارانتی ترانسفورماتور زیر بار نرفته

فروش ترانسفورماتور نو بدون کارکرد با ضمانت نامه دو ساله آریا قدرت طبرستان بوده، که از نظر اعتبار و شرایط مشابه با شرایط ضمانت نامه ترانسفورماتورهای نو ایران ترانسفو است. علاوه بر خرید ترانس نو ایران ترانسفو، شما کاربران گرامی می توانید انواع ترانس نو کارنکرده را با هر برند و تولید کننده ای سفارش دهید.

استعلام قیمت ترانسفورماتور زیر بار نرفته نو بدون گارانتی ایران ترانسفو

جهت اطلاع از نحوه سفارش و خرید ترانس برق نو سالم و بدون گارنتی یا با گارانتی ایران ترانسفو با ما تماس بگیرید یا با مشاوران ما گفتگو نمایید تا قیمت ترانس سفارشی شما بر اساس تولید کننده، قدرت و دیگر ویژگی ها تخمین زده شود.

آریا قدرت طبرستان، نمایندگی فروش محصولات ایران ترانسفو (کد ۱۱۵) و خدمات پس از فروش ایران ترانسفو (کد ۰۰۹) در گرگان و استان گلستان

جهت ارائه مشاوره و ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

شماره تماس امور مربوط به ترانسفورماتور سفارشی :
09912706617

  خرید و فروش ترانس بازسازی شده │ خرید و فروش ترانس ویژه سفارشی