سفارش ترانسفورماتور ویژه ایران ترانسفو و آریا قدرت طبرستان

سفارش ترانس ویژه

انواع ترانس هایی که در رنج تولید روتین کارخانه ایران ترانسفو نیستند مانند ترانسهای با قدرت بالا ، ترانسهایی با ردیف ولتاژ ۳۳ کیلوولت و همینطور انواع ترانس هرمتیک و خشک در دسته ترانسفورماتور ویژه ایران ترانسفو قرار می گیرند. با توجه به اینکه انواع ترانس های ویژه بصورت سفارشی توسط ایران ترانسفو تولید می شوند و با درنظر گرفتن این مورد که گاها در انبار ایران ترانسفو موجود هستند، خرید این نوع ترانس ها نیاز به استعلام موجودی دارند. چنانچه ترانس مورد نظر در کارخانه موجود نباشد، تولید بصورت سفارشی و تاریخ تحویل ۲ تا ۳ ماه کاری خواهد بود و قیمت ترانس در زمان تحویل و به روز محاسبه خواهد شد. جهت سفارش لازم است درخواست کتبی تولید ترانسفورماتور از طریق واتس اپ ارسال گردد. جهت مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید ترانس های ویژه و طراحی و ساخت ترانس سفارشی لطفا با ما تماس بگیرید.

تولیدات آریا قدرت طبرستان

افتخار ما در آریا قدرت همراهی با بهترین و مجرب ترین متخصصان صنعت برق قدرت در حوزه تولید و تعمیر انواع ترانسفورماتور است. هدف ما تولید سفارشی انواع ترانسفورماتور با طراحی فنی مهندسی شده و اجرای دقیق توسط متخصصان مجرب این مجموعه است. از جمله تولیدات ما می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– انواع ترانسفورماتور فشار ضعیف و فشار متوسط (توزیع) ویژه در توان و سطوح مختلف ولتاژی متناسب با درخواست مشتری
ترانسفورماتورهای توزیع تقویت کننده و تثبیت کننده ولتاژ (بوستر)
– ترانسفورماتور های راکتیفایر (یکسو کننده) آبکاری
– ترانسفورماتورهای رکتیفایر (یکسو کننده) حفاظت کاتدی
– انواع فیلترهای چوک اولیه و ثانویه اینورترهای سه فاز
– انواع فیلترهای اکتیو حذف هارمونیک

نحوه پرداخت و قیمت ترانسفورماتور های سفارشی

نحوه پرداخت ترانس های ویژه ایران ترانسفو بدین صورت است که معمولا بین ۳۰ تا ۴۰ درصد قیمت روز ترانس بعنوان پیش پرداخت توسط شرکت ایران ترانسفو دریافت و الباقی در زمان تحویل ترانس و با توجه به قیمت روز توسط ایران ترانسفو به خریدار اعلام می گردد.
نحوه پرداخت در خصوص سفارشات تولیدی شرکت آریا قدرت طبرستان بصورت توافقی با متقاضی تولید است.

شماره تماس و واتس اپ جهت ارتباط با نماینده محصولات ایران ترانسفو در هایرین مارکت: 09912706616

 خرید و طراحی و ساخت ترانس سفارشی