پرسش های متداول درخواست خرید ترانسفورماتور ایران ترانسفو

مدارک لازم و روند کلی خرید ترانس در هایرین مارکت به چه صورت است؟

برای خرید ترانس چه مدارکی لازم است؟

 • مدارک لازم جهت خرید ترانس اشخاص حقوقی: تصویر گواهی ارزش افزوده، شماره تماس، آدرس کامل پستی.
 • مدارک لازم جهت خرید ترانس اشخاص حقیقی : تصویر کارت ملی، شماره تماس، آدرس کامل پستی و فرم درخواست ترانسفورماتور.

آیا خرید ترانس از هایرین مارکت به شرایط خاصی نیاز دارد؟

خیر. خرید ترانس ایران ترانسفو به شرایط خاصی نیاز ندارد. تمام افراد حقیقی و حقوقی پس از طی مراحل دریافت انشعاب و با توجه به ترانس معرفی شده توسط ناظر محترم اداره برق میتوانند اقدام به خرید ترانس نمایند.

در هایرین مارکت چگونه مبلغ سفارش ترانس را پرداخت کنم؟

به دلیل تفاوت در شیوه پرداخت، امکان خرید آنلاین از طریق سبد خرید امکان پذیر نمی باشد. جهت تسریع در فرایند ثبت سفارش و استعلام موجودی ترانس مورد نظر لطفا با ما تماس بگیرید. پس از تایید موجودی توسط کارخانه ایران ترانسفو، لازم است نسبت به ارسال مدارک به واتساپ و یا تلگرام نماینده فروش ترانسفورماتور ایران ترانسفو در هایرین مارکت اقدام گردد. پس از ثبت مشخصات مشتری در سیستم فروش ایران ترانسفو، پیش فاکتور و شناسه واریز به حساب کارخانه ایران ترانسفو صادر خواهد شد. ترانس خریداری شده یک تا دو روز پس از واریز موفق وجه، قابل تحویل درب کارخانه است.

 شماره تماس نماینده فروش ایران ترانسفو در هایرین مارکت: 09217569929

منظور از ترانسفورماتور های ویژه چیست؟

علاوه بر ترانسفورماتورهای توزیع روغنی با منبع انبساط، انواع ترانسفورماتورهای خاص در شرکت ایران ترانسفو قابل طراحی و تولید است. ترانسفورماتور های ویژه که در هایرین مارکت قابل سفارش هستند شامل انواع ترانسفورماتور های هرمتیک، ترانسفورماتورهای خشک رزینی و ترانسفورماتور های روغنی با منبع انبساط نرمال یا با قدرت بالاتر از 2000 کیلو ولت آمپر می باشد.

روند سفارش و پرداخت ترانسهای ویژه مانند انواع ترانس هرمتیک و خشک چگونه است؟

پس از استعلام موجودی، چنانچه ترانس مورد نظر در کارخانه موجود نباشد، تولید بصورت سفارشی خواهد بود و قیمت ترانس در زمان تحویل و به روز محاسبه خواهد شد. قبل از سفارش ترانس محاسبه حدودی قیمت امکان پذیر است. نحوه پرداخت به اینصورت است که بین 40 تا 70 درصد قیمت ترانس بعنوان پیش پرداخت توسط شرکت ایران ترانسفو دریافت گردیده و الباقی در زمان تحویل ترانس و با توجه به قیمت روز، توسط ایران ترانسفو به خریدار اعلام می گردد. سایر مراحل خرید ترانسهای سفارشی مانند ترانسهای رایج طی خواهد شد.

نحوه پرداخت و تعرفه خرید ترانسفورماتور چگونه است؟

مبلغ سفارش را چگونه باید پرداخت کنم؟

پرداخت وجه جهت خرید ترانس در هایرین مارکت به صورت پرداخت مستقیم به حساب کارخانه ایران ترانسفو امکان پذیر است.

آیا میتوانم برای پرداخت سفارش خود چک دهم؟

خیر. سفارش و خرید ترانسفورماتور از این نمایندگی تنها بصورت نقدی امکان پذیر است و از پذیرش هرگونه چک بانکی و پرداخت شرایطی معذوریم.

اگر قبل از واریز وجه به حساب کارخانه، ترانس مورد نظر با قیمتی بالاتر عرضه شود، با چه قیمتی برای من محاسبه می‌‏شود؟

با توجه به اینکه پیش فاکتورها به تاریخ روز و در ساعات اداری معتبر هستند در صورتیکه پیش از واریز وجه، افزایش قیمت از طرف ایران ترانسفو اعلام گردد، پیش فاکتور صادر شده منقضی و پیش فاکتور جدید بهمراه شناسه واریز متعاقبا خدمت متقاضی ارسال خواهد شد.

اگر پس از واریز وجه به حساب کارخانه، ترانس مورد نظر در پیشنهاد شگفت انگیز و با قیمتی پایین‌تر عرضه شود، با چه قیمتی برای من محاسبه می‌‏شود؟

پیش از مرحله فاکتور شدن سفارش امکان تغییر سفارش بر اساس قیمت وجود دارد ولی پس از آن اصلاح سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نیست. ملاک خرید ترانسفورماتور و ثبت مشتری در سیستم تاریخ و زمان واریز وجه به حساب ایران ترانسفو است. در صورتیکه بعد از واریز وجه تغییر قیمت صورت پذیرد، ملاک قیمت فروش ترانس، زمان واریز وجه می باشد. چنانچه پس از ثبت سفارش کاهش  قیمت از طرف ایران ترانسفو اعلام شود ، با توجه به سیاست های فروش ایران ترانسفو امکان بازگرداندن وجه واریزی از طرف هایرین مارکت نیز وجود نخواهد داشت.

آیا تعداد سفارش ترانس در هایرین مارکت محدودیت دارد؟

خیر. اغلب مشتریان هایرین مارکت پیمانکاران محترم اداره توزیع برق هستند که بدون محدودیت در تعداد سفارش، در هایرین مارکت خرید موفق داشته اند.

آیا قیمت محصولات در سایت هایرین مارکت به روز هستند؟

بله، هایرین مارکت به طور منظم و روزانه قیمت‏ محصولات عرضه شده در وب‏ سایت خود را کنترل و به روز رسانی می‏‌کند.

آیا برای مشتریان دائمی، خرید با تعداد بالا و یا خریدهای سازمانی قیمت‌‏ها متفاوت خواهد بود؟

در هایرین مارکت تلاش شده تا بیشترین سقف تخفیف روی هر محصول در نظر گرفته اعمال گردد. با این وجود پیمانکاران اداره برق که به تعداد بالا از هایرین مارکت خرید انجام دهند، در سیستم مشتریان دائمی (طرح ویژه پیمانکاران) پذیرفته شده که مشمول تخفیف جزئی در خرید های بعدی قرار خواهند گرفت.

چرا قیمت‌‏های هایرین مارکت نسبت به بازار ارزان‌‏تر است؟

سیاست قیمت‏ گذاری در هایرین مارکت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. به طور کلی قیمت‏‌ها در هایرین مارکت کاملا مناسب و رقابتی بوده و خرید از هایرین مارکت برای مشتریان به صرفه است. قیمت ارائه شده برای انواع ترانسفورماتور توزیع ایران ترانسفو ، کاملا مطابق قیمت رسمی اعلام شده از طرف شرکت ایران ترانسفو به تمام نمایندگی های مجاز فروش ترانسفورماتور ایران ترانسفو می باشد. هرگونه تخفیف در قیمت انواع ترانس، صرفا بدلیل کاهش کارمزد این نمایندگی از فروش ترانسفورماتور ایران ترانسفو بوده است و تفاوتی بین ترانس های توزیع ارائه شده در هایرین مارکت با سایر نمایندگی های مجاز ایران ترانسفو نمی باشد. لازم بذکر است که تمامی ترانس های خریداری شده از هایرین مارکت، درب کارخانه ایران ترانسفو ری یا ایران ترانسفو زنجان تحویل مشتری می گردد و دارای ضمانت نامه معتبر شرکت ایران ترانسفو می باشد.

حمل و ارسال ترانس به مقصد خریدار چگونه است؟

پس از این که سفارشم را ثبت و هزینه را واریز کردم، چگونه ترانس به دستم برسد؟

پس از خرید انواع ترانسفورماتور، تحویل ترانس درب کارخانه ایران ترانسفو تهران یا زنجان می باشد. تحویل ترانس به مشتری به دو صورت امکان پذیر است:
۱- تحویل به صورت حضوری با داشتن معرفی نامه از طرف نمایندگی این شرکت.
۲-امکان هماهنگی ارسال ترانس از طریق باربری و … به مقصد خریدار.

هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ارسال ترانس با مشتری و بصورت پس کرایه است.

پس از واریز وجه، تحویل ترانس چقدر طول می کشد؟

زمان تحویل ترانس به مشتری بر اساس فاکتورهایی مانند نوع، قدرت و موجودی ترانس در انبار ایران ترانسفو مشخص خواهد شد. پس از آماده سازی ترانس جهت ارسال به مقصد خریدار، زمان تحویل ترانس به مقصد خریدار بسته به شرایط جوی، مقصد و نحوه ارسال ترانس متفاوت است. در بهترین شرایط، تحویل ترانسفورماتور درب کارخانه از 24 ساعت پس از سفارش مشتری امکان پذیر است.

آیا میتوانم ترانس خریداری شده را شخصا از کارخانه ایران ترانسفو تحویل بگیرم؟

بله. مراجعه حضوری خریدار به انبار ایران ترانسفو جهت تحویل ترانسفورماتور مقدور است. یک روز قبل از اقدام به تحویل ترانس لازم است مشخصات تحویل گیرنده به هایرین مارکت اعلام گردد تا با صدور معرفینامه روند تحویل ترانس از کارخانه طی شود.

ترانس خریداری شده از ایران ترانسفو را از کجا تحویل بگیرم؟

با توجه به اینکه امکان تحویل ترانس از تهران یا زنجان (هر کدام که برای خریدار بصرفه تر باشد) مقدور است، آدرس های زیر خدمتتان معرفی می شود:

آدرس کارخانه ایران ترانسفو ری

کیلومتر ۴۵ جاده قدیم ساوه، روبروی نیروگاه پرند، شهرک صنعتی پرند، فاز ۲، قطعه f1، انتهای خیابان بوستان، سایت ایران ترانسفو ری
شماره تلفن شرکت ایران ترانسفو ری: ۰۲۱۵۶۴۱۷۷۹۶ – ۰۲۱۵۶۴۱۷۵۰۸
فکس: ۰۲۱۵۶۴۱۷۷۹۲

آدرس کارخانه ایران ترانسفو زنجان

کیلومتر 4 جاده قديم زنجان تهران. کدپستی: 18-11-45135
شماره تماس کارخانه زنجان: 5-02433790760
فکس: 02433790780

آدرس ترانسفورماتور سازی کوشکن

آدرس: زنجان، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان سهروردی. کد پستی: ‫‪۴۵۳۳۱۴۴۶۴۹ ‫تلفن: ‫‪0۲۴-۳۲۲۲۱۱۰۰
فکس: ‫‪0۲۴-۳۲۲۲۱۱۰۶ / ‫‪0۲۴-۳۲۲۲۱۴۰۱

 

آیا می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

در صورتی که تحویل ترانسفورماتور بصورت حضوری درب کارخانه باشد، لازم است قبل از مراجعه به کارخانه ایران ترانسفو، هماهنگی های لازم جهت آماده سازی خروج ترانس از کارخانه ایران ترانسفو انجام پذیرد. در صورت ارسال ترانس از طریق باربری، هایرین مارکت با هماهنگی بین خریدار، کارخانه ایران ترانسفو و باربری، تلاش میکند ترانس خریداری شده در زمان مطلوب به مقصد برسد. با این وجود به دلیل مسایل مختلف مانند تعطیلی کارخانه ایران ترانسفو، شرایط جوی نامناسب جهت حمل ترانس، مشکلات ترافیکی، برنامه و زمان بندی شرکت باربری، وعده تحویل دادن کالا راس ساعت یا روز خاص برای هایرین مارکت مقدور نیست.

می‏‌توانم کالایی را که سفارش داده‌‏ام با مراجعه به هایرین مارکت به صورت حضوری تحویل بگیرم؟

تحویل حضوری سفارش در محل انبار هایرین مارکت برای مشتریانی که در استان گلستان و شهر گرگان هستند امکان‌پذیر است. با این وجود مشتریانی که هزینه تحویل ترانس آنها از طریق باربری و … از مقصد گرگان بصرفه تر باشد، ارسال ترانس از گرگان نیز امکان پذیر است.

اصالت و سلامت ترانس چگونه تضمین می شود؟

چگونه از سالم بودن ترانس دریافت شده اطمینان داشته باشم؟

تمام ترانسهای خریداری شده از هایرین مارکت، درب کارخانه تحویل مشتری داده می شود. بنابراین با اعتماد به شرکت معتبر ایران ترانسفو مشتری باید نسبت به سالم و اصل بودن کالای خریداری شده از هایرین مارکت اعتماد و اطمینان کافی را داشته باشد. علاوه بر این ضمانت نامه ترانسفورماتور ، گواهی تست و حواله خروج از انبار کارخانه همراه با ترانس تحویل گردیده و متعاقبا فاکتور فروش ترانس نیز توسط بازرگانی ایران ترانسفو صادر و ارسال می گردد.

گارنتی ترانس های خریداری شده از هایرین مارکت چگونه است؟

دوره ضمانت پس از فروش توسط شرکت بازرگانی ایران ترانسفو از تاریخ تحویل ترانسفورماتورها از محل انبار کارخانه های تولید کننده گروه ایران به شرح ذیل می باشد:

 • دوره ضمانت یا مدت گارانتی ترانس ایران ترانسفو به مدت ۲۴ ماه از تاریخ مندرج در بارنامه و یا ۱۸ ماه پس از بهره برداری ترانسفورماتور (هرکدام که زودتر اتفاق بیافتد) می باشد.
 • زمان شرایط ضمانت مشمول تعهدات حسن انجام کار و تعهدات مناقصات و فروش قراردادهای خاص نمی شود. در اینگونه موارد شرایط حاکم بر تعهدات ضمانت در قرارداد معتبر و جاری خواهد بود.
 • پس از سپری شدن دوره ضمانت، شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو آماده ارائه خدمات پشتیبانی فنی بوده که این کار با دریافت هزینه مربوطه انجام خواهد شد.

جهت اطلاع بیشتر کلیک نمایید

فرایند اخذ انشعاب برق برای چاه کشاوری یا باغ چگونه خواهد بود؟

مرحله 1. دریافت معرفی نامه و یا ثبت نام

متقاضی دریافت انشعاب برق چاه کشاورزی می تواند با در دست داشتن پروانه بهره برداری معتبر با قید قدرت و زمان اعتبار،  به سازمان جهاد کشاورزی یا شرکت آب منطقه ای مراجعه نموده و معرفی نامه ای بابت دریافت انشعاب برق ( برقدار کردن) چاه کشاورزی، جهت ارائه به شرکت توزیع برق استان و یا اداره برق شهرستان دریافت کنند. علاوه بر این متقاضی میتواند با در دست داشتن سند ملک مورد نظر و … به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کرده و جهت دریافت انشعاب ثبت نام نمایند.

مرحله 2. ارائه معرفی نامه به اداره برق شهرستان

با در دست داشتن معرفی نامه یا ثبت نام انشعاب برق، به نزدیکترین اداره برق شهرستان خود مراجعه نموده و پس از سپری کردن مراحل اداری و تکمیل فرم درخواست تامین برق و تایید کارشناس مربوطه مبنی بر کفایت و تکمیل مدارک لازم ، کارشناس شرکت برق جهت بازدید از محل اعزام می شود. کارشناس پس از بررسی های لازم شرايط اوليه نحوه تامين برق شامل چگونگی واگذاری انشعاب ، تهیه نقشه و …  را اعلام و کتبا با عنوان ” طرح برقرسانی” خدمت متقاضی ارائه می گردد.

نکته: در طرح برقرسانی کلیه جزییات جهت برقراری انشعاب برق اعم از قدرت ترانسفورماتور ، تابلو برق ، کابل و … مشخص گردیده است.

لوازم و تجهیزات مورد نیاز نصب ترانس را از کجا خریداری کنم؟

با توجه به لوازم و تجهیزات قید شده در طرح برقرسانی، متقاضی می تواند نسبت به عقد قرارداد با پیمانکاران مورد تایید شرکت توزیع نیروی برق یا کارفرما اقدام نماید.

هزینه تجهیزات و اجرای طرح چگونه محاسبه می شود؟

متقاضی با در دست داشتن طرح برق رسانی می تواند به انجمن صنفی پیمانکاران برق و یا کارفرما مراجعه نموده و نسبت به هزینه اجرای آن استعلام قیمت نماید.

جهت صرفه جویی در هزینه متقاضی می تواند نسبت به تهیه لوازم مورد نیاز مانند انواع ترانسفورماتور شخصا اقدام نماید.

نکات مهم در در درخواست انشعاب برق و درخواست خرید ترانس:

نکته 1: عموما برای هر سند و یا پروانه بهره برداری می توانید درخواست یک انشعاب برق نمایید.

نکته 2: در کلیه انشعاب های (طرح برقرسانی) جدید (نو) کلیه لوازم استفاده شده از جمله ترانسفورماتور باید “نو” باشد و متقاضی مجاز به استفاده از ترانسفورماتور و یا تجهیزات کارکرده و دست دوم نمی باشد.

هزینه نصب ترانسفورماتور چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب ترانس چگونه محاسبه می شود؟

بدیهی است تهیه، نصب، تعمیر و نگهداری کلیه تاسیسات بعهده متقاضی انشعاب برق است و هایرین مارکت بعنوان تامین کننده ترانسفورماتور مسئولیتی در قبال نصب ترانسفورماتور خریداری شده از طرف مشتری ندارد. انجام پیگیری های لازم نسبت به نصب ترانس، از طریق پیمانکاران و مهندسان برق شهرستان مورد نظر و بعهده متقاضی خواهد بود. از جمله خدمات هایرین مارکت بعنوان نماینده خدمات پس از فروش ایران ترانسفو، خدمات نصب ترانس در استان گلستان است و نصب در سایر شهرستان ها امکان پذیر نمی باشد.

چگونه نسبت به خرید از هایرین مارکت اطمینان داشته باشم؟

ترانس را از کدام نمایندگی خریداری میکنم؟

شرکت آریا قدرت طبرستان در سال 1384 با مدیریت عاملی فرشید گلپایگانی و شماره ثبت 4382 تاسیس، و بعنوان پیمانکار تعمیرات ترانسفورماتورهای توزیع در استان سمنان و خراسان شمالی مشغول بکار گردید. این شرکت بعنوان نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش  ایران ترانسفو با کد نمایندگی 009 ، با فراهم آوردن امکانات لازم، بهره مندی از نیروهای متخصص و دانش تخصصی به روز اقدام به تولید انواع ترانسفورماتور، راکتور و … از سال ۱۳۸۹ نموده است. با کسب نمایندگی 115 فروش ایران ترانسفو  و در راستای تامین نیاز صنایع مختلف، شرکت آریا قدرت طبرستان با راه اندازی فروشگاه اینترنتی هایرین مارکت، اقدام به فروش آنلاین انواع ترانسفورماتور ایران ترانسفو و تجهیزات وابسته ترانس در ایران نموده است.

چگونه مطمئن باشم هایرین مارکت (آریا قدرت طبرستان ) نمایندگی رسمی ایران ترانسفو است؟

لطفا جهت اطمینان از مجوز نمایندگی آریا قدرت طبرستان با شرکت ایران ترانسفو تماس بگیرید.

ارتباط مشتری با شرکت ایران ترانسفو

آدرس شرکت ایران ترانسفو
تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان سوم، پلاک ۲۳، کد پستی: ۱۴۳۳۶۳۳۷۳۱ ، شرکت بازرگانی ایران ترانسفو، واحد ارتباط با مشتری

شماره تماس با شرکت ایران ترانسفو
تلفن (واحد ارتباط با مشتری): ۲۲۸۷۸-۰۲۱
نمابر (واحد ارتباط با مشتری):۸۸۷۱۹۱۱۷-۰۲۱

12 دیدگاه
  1. درود به شما مصطفی جان. جهت خرید ترانسفورماتور چنانچه درخواست خرید با عنوان شخص حقیقی دارید تصویر کارت ملی و آدرس پستی و چنانچه درخواست خرید با عنوان شخص حقوقی دارید، گواهی ارزش افزوده و آدرس پستی رو به واتس اپ هایرین مارکت ارسال بفرمایید. خدمتتان پیش فاکتور و شناسه واریز به حساب کارخانه ایران ترانسفو اعلام خواهد شد. ترانس خریداری شده یک تا دو روز کاری قابل تحویل درب کارخانه ایران ترانسفو است. شماره تماس و واتس اپ هایرین مارکت: 09217569929
   پاینده باشید

 1. بادرود
  میخواستم از همکاران شما بابت مشاوره برای خرید ترانس تشکر کنم.امیدوارم همیشه همینطور متعهدانه پاسخگو مشتری باشید.
  با آرزوی موفقیت

  1. درود به شما جناب سپاهی عزیز. از ابراز لطف شما و همچنین اعتماد شما به هایرین مارکت بسیار سپاس گزاریم. رضایت شما برای ما در اولویت بوده و هر گونه پاسخ گویی به شما رو وظیفه خودمون میدونیم. امیدوارم دوباره به سایت سربزنید و ما افتخار ارائه خدمت به شما رو داشته باشیم. سرافراز و پاینده باشید.

 2. با سلام
  میخواستم بدونم برای فارم ارز دیجیتال چه نوع ترانسی بخرم
  ظرفیت فارم 1000کیلو وات می باشد
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. درود به شما امید جان. بهتون راه اندازی کسب و کار جدید رو تبریک میگیم و براتون آرزوی موفقیت داریم. جهت صرفه جویی در هزینه، شما میتونید از یک ترانس 1600 کیلو ولت آمپر استفاده کنید اما برای بالا بردن امنیت شبکه توصیه میکنیم از دو عدد ترانس 800 کیلوولت آمپر استفاده بشه . منظورمون از امنیت شبکه اینه که اگر به هر دلیل به یک ترانس آسیب رسید کل واحد تولیدی از دور خارج نشه. سرافراز و پاینده باشید.

  2. سلام و درود
   میخواستم بدونم برای ساخت یه سردخانه ۴ اسب بخاری بالای صفر چه نوع ترانسی بخرم؟
   اگه میشه حدود قیمت ترانس رو هم بهم بدید
   تشکر.

 3. سلام
  من کارگاه تیرچه بلوک دارم با یک دستگاه بلوک زنی و برق تکفاز شهری دارم.
  میخوام 5 تا دستگاه بلوک زنی اضافه کنم که همه اونا هم با برق تکفاز کار میکنن.
  سوالی که دارم آیا این کنتورم برای همه دستگاه ها جواب میده؟
  چون ترانس اداره برق جا برای گرفتن انشعاب جدید نداره. میخواستم بدونم اگه برقم جواب نده و بخوام ترانس بخرم و انشعاب جدید بگیرم چه ترانسی برای کارگاه من مناسبه؟
  آیا برق سه فاز برای دستگاه های تکفاز هم جواب میده؟ یا باید حتما انشعاب تکفاز بگیرم.

  1. درود به شما جناب سالاری. برای پاسخ به سوال شما باید میزان توان مصرفی دستگاه ها مشخص باشه . لطفا میزان مصرف رو بفرمایید تا بهتر بتونیم به این سوال شما جواب بدیم. سرافراز و پاینده باشید.

 4. سلام من برای کارگاه یه آسیاب باموتور ۳۰ کیلو وات نصب کردم وتخمین زدم که چند تا موتور کوچک و فن تا حدود ۱۰کیلوات برای تکمیل کردن کارگاه لازم دارم ایا باید دنبال کنتور سه فاز باشم یا ترانس باید بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. درود به شما جناب عوض پور عزیز. اگر کارگاه شما در بافت شهری باشه و امکان تامین برق شما توسط شبکه فشار ضعیف وجود داشته باشه، تامین برق از طریق همین شبکه فشار ضعیف قابل اجراست و شما میتونید نسبت به درخواست و نصب کنتور سه فاز اقدام کنید. اگر کارگاه شما در بافت شهری نباشه و یا امکان تامین برق از شبکه سه فاز موجود وجود نداشته باشه، تامین برق پروژه توسط ترانس جدید انجام خواهد شد. ما برای کارگاهی با 40 وات مصرف ترانس 75 رو خدمتتان پیشنهاد میدیم.این نکته رو ابراهیم جان یادآور میشیم که شما ابتدا و قبل از خرید ترانس یا کنتور لازمه که به اداره برق شهرستان مراجعه و نسبت به دریافت طرح برقرسانی اقدام کنید. همکاران ما در شرکت توزیع نیروی برق از محل شما بازدید می کنند و با توجه به شرایط ، نصب کنتور یا خرید ترانس با قدرت مناسب رو به شما پیشنهاد خواهند داد. سرافراز و پاینده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *