لطفا جهت اطلاع از موجودی ابزارآلات کیوریتسو و تخفیف های ویژه خرید ترانس با ما تماس بگیرید (ساعت ۹ الی ۱۴): ۰۹۲۱۷۵۶۹۹۲۹ - ۰۹۹۱۲۷۰۶۶۱۶

ارسال مدارک خرید ترانسفورماتور ایران ترانسفو

متقاضی محترم، از آنجایی که ممکن است با نام و مشخصات دیگری در سایت عضو شده باشید، بعضی از فیلدها در این فرم تکرار شده است. لازم به ذکر است جهت ثبت و خرید ترانسفورماتور ایران ترانسفو، از نام و مشخصات خریدار نهایی استفاده گردد. جهت ثبت ترانسفورماتور به نام شخص حقیقی، اسکن کارت ملی و آپلود فرم درخواست اشخاص حقیقی که در بخش پایین آمده است الزامی می باشد. خواهشمند است اشخاص حقوقی اسکن گواهی ارزش افزوده خود را در همین صفحه آپلود نمایند. پس از تکمیل و ارسال فرم و مدارک سفارش ترانس ایران ترانسفو، با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت ارسال ترانسفورماتور صورت گیرد.

کاربر گرامی در صورتی که متقاضی با عنوان “شخص حقیقی” می باشید، ابتدا فایل زیر را دانلود و نسبت به پر کردن آن با توجه به مشخصات متقاضی دریافت انشعاب اقدام نمایید. سپس اسکن فرم پر شده را در فیلد پایین و در قسمت “فرم درخواست ترانسفورماتور (اشخاص حقیقی)” آپلود نمایید.

فرم درخواست خرید ترانسفورماتور اشخاص حقیقی

تمام متقاضیان خرید ترانس می توانند از طریق تماس با ما راهنمایی لازم را دریافت نمایند و در صورت امکان ثبت ترانس از طریق تماس تلفنی صورت پذیرد.

تماس با پشتیبانی (فقط در ساعات کاری): ۳۲۱۳۸۳۴۱-۰۱۷
تماس با کارشناس امور ترانسفورماتور : ۰۹۲۱۷۵۶۹۹۲۹


ارسال مدارک
Maximum upload size: 268.44MB
Maximum upload size: 268.44MB
Maximum upload size: 268.44MB
هایرین مارکت
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
Shopping cart