فرم ثبت نام ترانسفورماتور ایران ترانسفو

جهت ثبت درخواست شرکت ایران ترانسفو

متقاضیان و همراهان محترم هایرین مارکت میتوانند با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا در واتس اپ در ارتباط باشند و علاوه بر راهنمایی و مشاوره پیش از خرید، تصویر مدارک مورد نیاز ثبت ترانس را نیز ارسال نمایند.
۰۹۹۱۲۷۰۶۶۱۶


ارسال فرم ثبت نام ترانسفورماتور ایران ترانسفو از طریق سایت هایرین مارکت


متقاضیان محترم ، از آنجایی که ممکن است با نام و مشخصات دیگری در سایت عضو شده باشید، بعضی از فیلدها در این فرم تکرار شده است. لازم به ذکر است جهت ثبت ترانسفورماتور ایران ترانسفو، از نام و مشخصات خریدار نهایی جهت صدور سند و بهره برداری استفاده گردد. جهت ثبت ترانسفورماتور به نام شخص حقیقی، اسکن کارت ملی و آپلود فرم درخواست اشخاص حقیقی که در بخش پایین آمده است الزامی می باشد. خواهشمند است اشخاص حقوقی اسکن گواهی ارزش افزوده خود را در همین صفحه آپلود نمایند. پس از تکمیل و ارسال فرم و مدارک سفارش ترانس ایران ترانسفو، با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت ارسال ترانسفورماتور صورت گیرد.

کاربر گرامی در صورتی که متقاضی با عنوان “شخص حقیقی” می باشید، ابتدا فایل زیر را دانلود و نسبت به پر کردن آن با توجه به مشخصات متقاضی دریافت انشعاب اقدام نمایید. سپس تصویر فرم پر شده را در فیلد پایین و در قسمت “فرم درخواست ترانسفورماتور (اشخاص حقیقی)” آپلود نمایید.

فرم درخواست خرید ترانسفورماتور اشخاص حقیقی


ارسال مدارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *