خدمات نصب و بهره برداری ترانسفورماتور توزیع

ترانسفورماتورهای توزیع تولید شده در گروه ایران ترانسفـو عمدتا تا قدرت ۳۱۵ کیلو ولت آمپر به صورت نصـب Indoor و از قدرت ۴۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر به صورت outdoor طراحی و تولید می شوند که قابلیت نصب روی ریل ،‌ چرخ ، ‌به صورت مستقیم روی فونداسیون و پایه های سورتمه ای را دارند. رعایت نکات استاندارد در هنگام نصب ترانس جهت جلوگیری از آسیب آن و برقراری شرایط گارانتی الزامی است. رعایت نکاتی همانند اطمینان از صحت سیستم تهویه و رعایت فواصل عایقی ،‌ فونداسیون نصب هموار و مسطح و مقاوم در برابر زلزله،‌ ایجاد شرایط محیطی استاندارد متناسب با نوع ترانسفورماتور و غیره در نصب ضروری می باشد.

نحوه نصب و بهره برداری ترانسفورماتور توزیع روغنی و خشک

اجزاء و اتصالات و تجهیزات ترانسفورماتورهای روغنی در هنگام حمل به صورت جداگانه به سایت منتقل شده و می بایست در محل، نصب و مونتاژ گردند. این شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه و بر اساس استانداردها و دستورالعمل های شرکت ایران ترانسفو  و دارا بودن ابزارآلات و تجهیزات کافی آمادگی نصب ترانسفورماتور و کلیه تجهیزات آن مانند رادیاتورها ( در ترانسفورماتور های توزیع رادیاتوری)، منبع انبساط، بوشینگ اولیه و ثانویه، اتصالات،‌ تجهیزات حفاظتی و کنترلی،‌ تابلو فرمان و کابل کشی های آن، ‌رطوبت گیر و همچنین انجام وکیوم،‌ شارژ و سیرکولاسیون روغن را در سایت ترانسفورماتور دارد.                                                                           

لازم بذکر است خدمات نصب ترانسفورماتور تنها در استان گلستان امکان پذیر است. همچنین این شرکت علاوه بر ترانسفورماتورهای ساخت گروه ایران ترانسفو ، آمادگی نصب ترانسفورماتورهای ساخت سایر سازندگان ترانس را نیز دارد.

تعرفه و هزینه نصب ترانس برق

در حال حاضر نصب انواع ترانسفورماتور از طرف هایرین مارکت مقدور نمی باشد.