جهت اطلاع از موجودی ابزارآلات کیوریتسو و تخفیف های ویژه خرید ترانس با ما تماس بگیرید (ساعت ۹ الی ۱۴): ۹۹۲۹ ۷۵۶ ۰۹۲۱ | ۶۶۱۶ ۲۷۰ ۰۹۹۱
خارج از ساعت اداری لطفا با ما از طریق واتس اپ در ارتباط باشید

خدمات نصب انواع ترانسفورماتور

نصب انواع ترانسفورماتور

ترانسفورماتورهای توزیع تولید شده در گروه ایران ترانسفـو عمدتا تا قدرت ۳۱۵ کیلو ولت آمپر به صورت نصـب Indoor و از قدرت ۴۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر به صورت outdoor طراحی و تولید می شوند که قابلیت نصب روی ریل ،‌ چرخ ، ‌به صورت مستقیم روی فونداسیون و پایه های سورتمه ای را دارند. رعایت نکات استاندارد در هنگام نصب ترانس جهت جلوگیری از آسیب آن و برقراری شرایط گارانتی الزامی است. رعایت نکاتی همانند اطمینان از صحت سیستم تهویه و رعایت فواصل عایقی ،‌ فونداسیون نصب هموار و مسطح و مقاوم در برابر زلزله،‌ ایجاد شرایط محیطی استاندارد متناسب با نوع ترانسفورماتور و غیره در نصب ضروری می باشد.

نصب ترانس چگونه است؟

اجزاء و اتصالات و تجهیزات ترانسفورماتورهای روغنی در هنگام حمل به صورت جداگانه به سایت منتقل شده و می بایست در محل، نصب و مونتاژ گردند. این شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه و بر اساس استانداردها و دستورالعمل های شرکت ایران ترانسفو  و دارا بودن ابزارآلات و تجهیزات کافی آمادگی نصب ترانسفورماتور و کلیه تجهیزات آن مانند رادیاتورها ( در ترانسفورماتور های توزیع رادیاتوری)، منبع انبساط، بوشینگ اولیه و ثانویه، اتصالات،‌ تجهیزات حفاظتی و کنترلی،‌ تابلو فرمان و کابل کشی های آن، ‌رطوبت گیر و همچنین انجام وکیوم،‌ شارژ و سیرکولاسیون روغن را در سایت ترانسفورماتور دارد.                                                                           

لازم بذکر است خدمات نصب ترانسفورماتور تنها در استان گلستان امکان پذیر است. همچنین این شرکت علاوه بر ترانسفورماتورهای ساخت گروه ایران ترانسفو ، آمادگی نصب ترانسفورماتورهای ساخت سایر سازندگان ترانس را نیز دارد.

تعرفه و هزینه نصب ترانس برق

از آنجایی که هایرین مارکت نسبت نصب انواع ترانس با قدرت ها و تجهیزات متفاوت خدمت رسانی می نماید، لذا جهت اطلاع از قیمت و تعرفه نصب ترانس در سال ۱۳۹۹ با ما تماس بگیرید و یا با مشاوران ما از طریق تلگرام یا پشتیبانی آنلاین گفتگو نمایید.

هایرین مارکت
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید