جهت اطلاع از موجودی ابزارآلات کیوریتسو و تخفیف های ویژه خرید ترانس با ما تماس بگیرید (ساعت ۹ الی ۱۴): ۹۹۲۹ ۷۵۶ ۰۹۲۱ | ۶۶۱۶ ۲۷۰ ۰۹۹۱
خارج از ساعت اداری لطفا با ما از طریق واتس اپ در ارتباط باشید

خدمات مشاوره و آموزش ترانسفورماتور

برگزاری کلاسهای آموزشی ترانسفورماتور

شرکت آریا قدرت طبرستان بعنوان نماینده خدمات پس از فروش ایران تراسفو، ارائه دهنده خدمات آموزشی ایران ترانسفو در استان گلستان و ایران می باشد. این شرکت با بهره مندی از کارشناسان متخصص و با تجربه و با اتکا به دانش فنی شرکت ایران ترانسفو آماده ارائه مشاوره و آموزش در قالب یکی از روش های مشروحه در ذیل است:

  • انجام بازدیدهای کارشناسی و ارائه مشاوره در زمینه ترانسفورماتور و تجهیزات جانبی آن با حضور در سایت مشتریان.
  • ارائه کلاسهای کوتاه مدت آموزشی در زمینه سرویس و نگهداری انواع ترانسفورماتورها و تجهیزات جانبی آن به صورت اختصاصی و در سایت مشتریان.
  • برگزاری  کلاسهای آموزشی در زمینه سرویس و نگهداری انواع ترانسفورماتورها و تجهیزات جانبی آن ویژه کارشناسان، بهره برداران و پرسنل شرکت های توزیع برق استان های کشور و نیز کلیه امور برق استان گلستان در محل این شرکت به صورت تئوری وعملی قابل ارائه می باشد.

هایرین مارکت برگزار کننده کلاس های مختلف آموزشی انواع ترانس بصورت عمومی از جمله تعمیر، سرویس و نگهداری و غیره در کشور می باشد. علاوه بر این هایرین مارکت آماده خدمت رسانی آموزشی به صورت اختصاصی به مشتریان، دانشجویان و تکنسین های حوزه ترانسفورماتور را نیز دارد.
همینطور با توجه به موقعیت مکانی مشتری و دانشجو، ارائه خدمات بصورت آنلاین نیز امکان پذیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی ترانس با ما تماس بگیرید.

هایرین مارکت
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید