خدمات مشاوره فنی و دوره های آموزشی ترانسفورماتور

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ترانسفورماتور

شرکت آریا قدرت طبرستان بعنوان نماینده خدمات پس از فروش ایران ترانسفو، ارائه دهنده خدمات آموزشی ایران ترانسفو در استان گلستان و ایران می باشد. این شرکت با بهره مندی از کارشناسان متخصص و با تجربه و با اتکا به دانش فنی شرکت ایران ترانسفو آماده ارائه مشاوره و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در قالب یکی از روش های مشروحه در ذیل است:

  • انجام بازدیدهای کارشناسی و ارائه مشاوره در زمینه ترانسفورماتور و تجهیزات جانبی آن با حضور در سایت مشتریان.
  • ارائه کلاسهای کوتاه مدت آموزشی در زمینه بهره برداری درست و بهینه از ترانسفورماتورها ، سرویس و نگهداری انواع ترانسفورماتورها و تجهیزات جانبی آن به صورت اختصاصی و در سایت مشتریان.
  • برگزاری کلاسهای آموزشی در زمینه سرویس و نگهداری انواع ترانسفورماتورها و تجهیزات جانبی آن ویژه کارشناسان، بهره برداران و پرسنل شرکت های توزیع برق استان های کشور و نیز کلیه امور برق استان گلستان در محل این شرکت به صورت تئوری وعملی قابل ارائه می باشد.
  • آموزش اصول عیب یابی انواع ترانسفورماتور توزیع با استفاده از گاز کروماتوگرافی و فورفورال
  • آشنایی با مشخصات فیزیکی و شیمیایی و تست های کنترل کیفی و نحوه نگهداری و تصفیه روغن ترانسفورماتور

هایرین مارکت برگزار کننده کلاس های مختلف آموزشی انواع ترانس بصورت عمومی از جمله آموزش تعمیر، سرویس و نگهداری ترانس در کشور می باشد. علاوه بر این هایرین مارکت آماده خدمت رسانی آموزشی به صورت اختصاصی به مشتریان، دانشجویان و تکنسین های حوزه ترانسفورماتور را نیز دارد.
همینطور با توجه به موقعیت مکانی مشتری و دانشجو، ارائه خدمات بصورت آنلاین نیز امکان پذیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی ترانس با ما تماس بگیرید.