خرید و فروش ترانسفورماتور دست دوم کارکرده با گارانتی

ترانسفورماتور دست دوم یا ترانس کارکرده به آن دسته از ترانسفورماتورهایی نسبت داده میشود که پس از بهره برداری به دلایل مختلف از جمله جابجایی با ترانس با قدرت بیشتر، پایان پروژه عمرانی و غیره در بازار عرضه می شود.
شرکت آریا قدرت طبرستان، علاوه بر نمایندگی فروش محصولات ایران ترانسفو، با کادر و پرسنل متخصص خود، نمایندگی خدمات پس از فروش ایران ترانسفو را نیز بعهده دارد. از این رو ترانس ردیف ولتاژ 20 کیلو ولت و 33 کیلوولت دست دوم (در بسته) در این شرکت با نظارت متخصصان و دقت بالا باز شده، و پس از بررسی ظاهری اکتیو پارت و عایق های کاغذی، سرویس، تصفیه روغن و سایر موارد تنها با گذراندن موفق تست های الکتریکال روتین ترانسفورماتور، قابل عرضه به مشتریان گرامی می باشد. هایرین مارکت نه تنها خرید ترانس دست دوم ایران ترانسفو، بلکه سفارش ترانس دست دو از سایر تولید کنندگان را نیز می پذیرد. همچنین ترانس ردیف 20 کیلوولت و 33 کیلوولت

خرید و فروش ترانس دست دوم با گارانتی

انواع ترانس دست دوم در هایرین مارکت با یک سال ضمانت نامه معتبر آریا قدرت طبرستان (نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ایران ترانسفو)، و شرایطی مشابه با شرایط ضمانت نامه ایران ترانسفو به فروش می رسد. جهت هرگونه مطرح کردن پرسش با ما تماس بگیرید و یا با مشاوران ما گفتگو نمایید.

استعلام قیمت ترانس دست دوم یا کارکرده

از آنجایی که قیمت ترانس دست دوم با توجه به قدرت و شرکت تولید کننده متغیر است، لطفا جهت استعلام قیمت ترانس دست دو با ما تماس بگیرید یا با مشاوران ما گفتگو کنید. سیاست هایرین مارکت همواره بر عرضه ترانس با قیمت مناسب ، ارزان و خرید آسان بوده است.

آریا قدرت طبرستان، نمایندگی فروش محصولات ایران ترانسفو (کد ۱۱۵) و خدمات پس از فروش ایران ترانسفو (کد ۰۰۹) در گرگان و استان گلستان

جهت ارائه مشاوره و ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

شماره تماس امور مربوط به ترانسفورماتور :
۰۹۹۱۲۷۰۶۶۱۷

خرید و فروش ترانس بازسازی شدهخرید و فروش ترانس نو بدون گارانتیخرید و فروش ترانس ویژه سفارشی