تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

هایرین مارکت؛ فروش ترانس توزیع با گارانتی ایران ترانسفو

هایرین مارکت اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. هایرین مارکت برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی نظیر شرکت ایران ترانسفو و کیوریتسو همکاری می‌کند. بنابراین، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر را از هایرین مارکت خریداری می‌کنند. شرکت آریا قدرت طبرستان با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تحت عنوان هایرین مارکت، نمایندگی فروش ایران ترانسفو و همچنین نمایندگی خدمات پس از فروش ایران ترانسفو را بر عهده دارد. این فروشگاه متعهد میشود که ترانسفورماتور های خریداری شده با گارانتی اصلی ایران ترانسفو بوده و خریداران ترانس می توانند جهت اطمینان از اصالت انواع ترانس توزیع، از طریق شرکت ایران ترانسفو و هایرین مارکت پیگیری های لازم را انجام دهند. در هایرین مارکت فروش ترانسفورماتور با گارانتی معتبر ایران ترانسفو صورت می پذیرد. محصولات ایران ترانسفو نظیر ترانس برق و ترانس خشک با گارانتی دو ساله ایران ترانسفو به فروش می رسد.

لازم به ذکر است شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند. در نتیجه فعالیت آنها  از نظر هایرین مارکت غیرقانونی محسوب می‌شود. تمام محصولات واردتی هایرین مارکت نظیر انواع رله و غیره از طرف شرکت ایران ترانسفو یا شرکت های اقماری ایران ترانسفو خریداری شده، که با گارانتی رسمی ایران ترانسفو به فروش می رسد. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند.

مشاهده شرایط ضمانت محصولات ایران ترانسفو

هایرین مارکت؛ فقط گارانتی اصلی کیوریتسو

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت هایرین مارکت توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. علاوه بر خرید ترانس توزیع با گارانتی ایران ترانسفو ،هایرین مارکت نمایندگی محصولات کیوریتسو در ایران است. در فروشگاه اینترنتی هایرین مارکت، تمام محصولات کیوریتسو با گارانتی معتبر و اصلی کیوریتسو ایران عرضه می گردد. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۴۸ ساعته ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و هایرین مارکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

آریا قدرت طبرستان-نمایندگی ایران ترانسفو

آریا قدرت طبرستان، نمایندگی ایران ترانسفو در گرگان و استان گلستان