خرید و فروش ترانسفورماتور بازسازی شده با قطعات کاملا نو

ترانس تعمیری

ترانسفورماتور بازسازی شده (یا ترانس تعمیر شده) شامل آن دسته از ترانسفورماتور هایی است که کلیه قطعات و متعلقات آن از جمله بوبین های اولیه و ثانویه، عایق های کاغذی، روغن، تب چنجر و متعلقات ظاهری نظیر بوشینگ و روغن نما تعویض گردیده و کاملا نو می باشد.
ترانس بازسازی شده تنها دارای بدنه و پلاکی با سال ساخت قدیمی هستند و با باز سازی های انجام شده کاملا نو می باشند. ترانسفورماتور بازسازی شده قیمت پایین تری نسبت به ترانسفورماتور نو دارد و برای مشتری بسیار مقرون بصرفه است.
هایرین مارکت بعنوان فروشگاه آنلاین ترانسفورماتور، با تلاش جمعی از متخصصان حرفه ای و مجرب خود در زمینه تعمیر و بازسازی انواع ترانسفورماتور توزیع تک فاز و سه فاز ، ترانسفورماتور هرمتیک و ترانسفورماتور خشک رزینی، آماده خدمت رسانی به مشتریان هایرین مارکت و قبول سفارش بازسازی انواع ترانس برق با قیمت مناسب و ارزان می باشد.

آریا قدرت طبرستان، نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات ایران ترانسفو با کد نمایندگی ۰۰۹ در استان گلستان و گرگان است. ترانسفورماتور های بازسازی شده در این شرکت پس از انجام تستهای الکتریکال توسط متخصصان این امر، بهمراه چک لیست کامل سلامت ترانس وارد عرصه فروش می شوند.

ترانسفورماتور باز سازی شده با گارانتی معتبر نمایندگی ایران ترانسفو

فروش ترانس تعمیر شده ( ترانس بازسازی شده) ایران ترانسفو توسط هایرین مارکت با ضمانت نامه دو ساله مشابه با شرایط ضمانت نامه ترانسفورماتورهای نو ایران ترانسفو است. علاوه بر این مشتریان محترم میتوانند سوالات خود را در خصوص انواع ترانسفورماتور توزیع و ترانس خشک از مشاوران ما بپرسند. علاوه بر خرید ترانسفورماتور بازسازی شده ایران ترانسفو، شما کاربران گرامی می توانید انواع ترانس بازسازی و تعمیر شده با هر برند دیگری را سفارش دهید.

استعلام قیمت ترانس بازسازی شده یا تعمیری


جهت اطلاع از نحوه سفارش و خرید ترانس برق تعمیر شده یا بازسازی شده با ما تماس بگیرید یا با مشاوران ما گفتگو نمایید تا قیمت ترانس تعمیر شده بر اساس تولید کننده، قدرت و دیگر ویژگی ها تخمین زده شود.

خرید و فروش ترانس دست دوم │ خرید و فروش ترانس نو بدون گارانتیخرید و فروش ترانس ویژه سفارشی