نصب انواع ترانسفورماتور

ترانسفورماتورهای توزیع تولید شده در گروه ایران ترانسفـو عمدتا تا قدرت ۳۱۵ کیلو ولت آمپر به صورت نصـب Indoor و از این قدرت تا ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر به outdoor طراحی و تولید می شوند که قابلیت نصب روی ریل ،‌ چرخ ، ‌به صورت مستقیم روی فونداسیون و پایه های سورتمه ای را دارا می باشند. رعایت نکات استاندارد در هنگام نصب ترانس جهت جلوگیری از آسیب آن و برقراری شرایط گارانتی الزامی است . رعایت نکاتی همانند : اطمینان از صحت سیستم تهویه و رعایت فواصل عایقی ،‌ فونداسیون نصب هموار و مسطح و مقاوم در برابر زلزله ،‌ ایجاد شرایط محطی استاندارد متناسب با نوع ترانسفورماتور و … در نصب ضروری می باشد.

نصب ترانس چگونه است؟

اجزاء و اتصالات و تجهیزات ترانسفورماتورهای روغنی در هنگام حمل به صورت جداگانه به سایت منتقل شده و می بایست در محل، نصب و مونتاژ گردند. این شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه و براساس استانداردها و دستورالعمل های شرکت ایران ترانسفو  و دارا بودن ابزار آلات و تجهیزات کافی آمادگی نصب ترانسفور ماتور و کلیه تجهیزات آن مانند رادیاتورها ( در ترانسفورماتور های توزیع رادیاتوری)، منبع انبساط، بوشینگ اولیه و ثانویه، اتصالات،‌ تجهیزات حفاظتی و کنترلی،‌ تابلو فرمان و کابل کشی های آن، ‌رطوبت گیر و همچنین انجام وکیوم،‌ شارژ و سیرکولاسیون روغن را دارا می باشد.                                                                           

همچنین این شرکت علاوه بر ترانسفورماتورهای ساخت گروه ایران ترانسفو ، آمادگی نصب ترانسفورماتورهای ساخت سایر سازندگان ترانس را نیز دارد.

تعرفه و هزینه نصب ترانس برق

از آنجایی که هایرین مارکت نسبت نصب انواع ترانس با قدرت ها و تجهیزات متفاوت خدمت رسانی می نماید، لذا جهت اطلاع از قیمت و تعرفه نصب ترانس در سال ۱۳۹۸ با ما تماس بگیرید و یا با مشاوران ما از طریق تلگرام یا پشتیبانی آنلاین گفتگو نمایید.