نحوه خرید از هایرین مارکت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

  • تمامی کاربران هایرین مارکت می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت هایرین مارکت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. بعد از پرداخت موفق مبلغ، با شما تماس گرفته خواهد شد تا در جریان ارسال کالای خود قرار گیرید.
  • توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  • لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت هایرین مارکت می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت:  این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم:  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کنید.

۳- کدCVV2   : این کد یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود.

۴- تاریخ انقضا:  تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است.


سبک جدید پرداخت آنلاین: زرین‌پال چیست؟

زرین‌پال اولین پرداخت‌یار پیشگام ایران در پرداخت آنلاین می‌باشد. ما هر روزه میلیاردها تومان پول را بدون کوچک‌ترین اشتباهی در بستر وب ایران به گردش در می‌آوریم. هم اکنون زرین‌پال پرچمدار دانش بنیان حوزه‌ی فینتک و مورد اعتماد فعالان وب فارسی و تجارت الکترونیک است.

زرین لینک چیست؟

زرین لینک یک لینک پرداخت است که می‌توان برای یک محصول با قیمت مشخص تعریف و استفاده کرد که بیشتر قابل استفاده در شبکه‌های اجتماعی، بلاگ‌ها، انجمن‌ها و… است.

ورود به زرین لینک هایرین مارکت


۲- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway هایرین مارکت را ندارند، می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت هایرین مارکت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است. هایرین مارکت پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره کارت فروشگاه اینترنتی هایرین مارکت:
۶۲۲۱-۰۶۱۰-۶۹۷۸-۳۸۲۹

شماره حساب بانک پارسیان:
۸۰۰۰۰۱۴۲۳۰۶۰۰۲

شماره شبا :
IR370540201280000142306002

صاحب حساب:
علی کلانتری فرد

 

لطفا توجه داشته باشید که:

  • در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش، باید کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد.
  • به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
  • تمام سفارش ها لازم است قبل از ارسال تسویه شوند. پس از سفارش ترانسفورماتور لازم است تاریخ و شماره پیگیری فیش واریزی را از طریق فرم مربوطه اعلام فرمایید.
  • ارسال اسکن کارت ملی برای افراد حقیقی و اسکن ارزش افزوده برای افراد حقوقی در سفارش ترانسفورماتور الزامی می باشد.
  • جهت اطلاع بیشتر از نحوه ارسال ترانسفورماتور و امور مربوطه با ما تماس بگیرید.